Коментарі

Ви коли небуть порівнювали коментарі до новин західних змі та українських? Наприклад New York Times з Українською Правдою, чи на спортивних сайтах. Гірша ситуація хіба що в російських развлєкатєльних порталах.

Де ще за найменшу опечатку, редактора обов’язково прозвуть дибілом?

Інтернет Україна

буду вдячний за твіти та лайки! ;)

 1. mr.psiho 16.04.2010 00:55 #

  Згідний. І навіть “наїзд” на редактора – це майже 100% коментар з найменшою кількістю висловлених негативних емоцій. Всі решту взагалі неможливо читати. Культури нуль.

  Reply
 2. Андрій 16.04.2010 02:01 #

  Згоден. Культура в українському та й російському інтернет-просторі на низькому рівні, як загалом і в суспільстві, нажаль.
  Однак, іноді українські інтернет-ЗМІ друкують провокативну інформацію, яка викликає у читачів суперечливі відчуття, а часом і просто протест, а тому це проблема обох сторін.

  Reply
 3. Feuille 16.04.2010 12:49 #

  Порівнювали. Але в західних ЗМІ мені щось не доводилось бачити таких відверто безглуздих помилок, незалежно від мови. Хоча не можна не погодитись, що коментарі -це показник культури

  Reply
 4. Mak 08.05.2010 08:18 #

  Культура в українському інтернеті дісталась нам від росіянів. Більшість українців сидить у рунеті і звикла до тих матюків безкінечних, де поливається лайном все, що рухається.
  Якщо коментар україномовний то культура майже завжди присутня в ньому. Тож не зовсім погоджуюсь з Андрієм про безкультурність українського інету.

  Reply
 5. Андрій з Одеси 05.03.2011 18:05 #

  Згоден з Mak: загалом україномовні коментарі й коментатори значно культурніше поводяться навіть під час дискусій. Хоча, останнім часом побільшало “тролів”, які спеціально пишуть українською з матюками, тощо, напевне, аби довести теорію про те, що українці – неосвічені селюки.

  Reply

Прокоментувати