Які на Україні всетаки кінчені хостери, щоб я ще хоч раз зв’язався з ними … та ніколи!
09.11.2006
Хостинг
буду вдячний за твіти та лайки! ;)
28 коментарів
Які на Україні всетаки кінчені хостери, щоб я ще хоч раз зв’язався з ними … та ніколи!
буду вдячний за твіти та лайки! ;)
Я чому “на Україні”?
за правилами “в Україні” як незалежній державі, але я деколи вживаю “на Україні” з підтекстом “на моїй Україні”
А що тут хотіти…в Україні цей бізнес недавно порівняно…
Крім того проблемні хостери бувають всюди. І не завжди Крупне і дороге є найкращим – я раз скористався послугами великого Українського хостера (називати не буду) і такі проблеми мав….
В Україні цей бізнес давно просто розвивається від через Схід, а не через Захід як і Україна в принципі і у тому наша велика відсталість/недорозвинутість
Не можна! Лишень “в Україні”. Вживати “на” можна лише цитуючи Шевченка.
Ya, мені можна
а флудити пора перестати
Користуюся послугами FreeHost.com.ua – задоволений, подобається там служба підтримки.
NELC, маєш з чим порівнювати?
Привіт!
А чому так категорично?
Втім, погоджуюся з Тобою – більшість хостерів, особливо Великих :) відносяться до клієнтів за принципом “сиди тихо і дякуй за те що маєш”, як це не сумно.
Якщо все-таки ще колись ризикнеш зв’язатись з українськими хостерами – раджу спробувати http://www.megahoster.com.ua. Фішки МегаХостера – українізована (самостійно!!) панель управління сайтами Hsphere та колосальна швидкість. А також те, що не встановлюють жодних обмежень для клієнтів типу “якщо Ваш сайт буде перевантажувати наш сервер, то ми його вирубимо (в сенсі сайт) :)”, а також не вішають по кілька сотень сайтів на один сервер.
До того ж, якщо МегаХостер Тебе розчарує, зможеш зробити 100% moneyback – таке теж передбачено.
megahoster, так категорично звичайно не можу заявляти про всіх і маю надію нові компанії та конкуренція покращать якість сервісу, скажімо hosted.in.ua мене порадував в порівнянні з іншими, хоча я давно купую пакети типу “Гіга 1″ тільки для проби і я би спробував HostBizUa network але нажаль способи оплати MegaHoster мені не підходять
Ну з оплатою в Україні то взагалі труба. Правда, я тобі можу порадити скористатися Приват24 для таких от ситуацій, коли платити треба банківським переказом. Особисто я ним і користуюся, бо бігати з квитанціями про переказ готівки якійсь там канторі я не збираюся :)
А хостинг в Україні, звиняйте, таки кінчений. Ну шо то за пропозиція – “український трафік необмежений, зарубіжний – 5Гб”. Та в мене по всіх сайтах один тіко Google стіко з’їсть.
І хоча виділені сервери відносно недорогі, проте через такі от умови я вибираю USA.
А ще мене мучить питання – чи українські провейдери працюють більше над тим, щоб вивести UA-IX в широкий світ, чи просто арканять клієнтів і вішають їм лейбу “безкоштовно/необмежено – тільки в UA-IX”???
Я пробував зареєструватися Приват24 але там постійно треба надсилати і отримувати смс, а з T-Mobile USA вони не працюють, я годину спілкувався в чаті з тугим супортом і вони наївні думають, що проблема з моїм оператором хоча я читав також про проблеми з європейськими операторами. Тому я закинув цю справу, крім того я не користуюся українськими сервісами які не спілкуються українською, я краще поспілкуюсь англіською, а вони нехай подумають
Перша проблема яка мене турбує в українських хостерах це супорт та комплекс послуг, я не адмін і не маю часу на нього вчитися тому я потребую “Fully Managed” сервіс, нажаль, жодна компанія не може мені такого запропонувати за прийнятними цінами, а окремий сервіс за $100 і вище мені не підходить, тому я вибираю якісніший, дешевший і надійніший сервіс за кордоном
До речі, на http://www.megahoster.com.ua жодних обмежень як на український, так і на закордонний трафік немає. Стосовно способів оплати – скоро з’явиться прийом кредитних карток, webmoney та imoney. Хоча особисто я, незважаючи на те, що маю і нормальні картки, і webmoney, завжди користуюся саме банківським переказом, так як вважаю його найнадійнішим (для клієнта) способом розрахунку.
Fully Managed сервіс на http://www.megahoster.com.ua є, саппорт працює швидко і ефективно (навіть у вихідні:), ціни, наприклад, на Гіга1 – менше $60 за рік.
Втім, можеш спробувати лише на місяць, а не сподобається – зробити moneyback :)
я про Fully Managed на VPS та виділених серверах, зрозуміло що шаровий хостинг адміниться
На рахунок необмеженості трафіку для шареного хостингу – це зрозуміло. Ну скілько там можна викачати, якщо в тебе всього 500М місця під сайт. Коли ж в тебе виділений сервер, то все кардинально міняється – у твоєму розпорядженні суттєво більше місця (напр. в мене поза 20Гб). Крім того, в тебе ще sendmail, DNS та інші там приколи, які потихеньку їдять трафік. Ти ж не заборониш, наприклад, щоб DNS запити до твого сервера, що приходять з-за меж UA-IX блокувалися :)
Щодо способів оплати, то банківський переказ – найнадійніша річ, власне його я і використовую для розрахунків з укр. постачальниками послуг. Проте при міжнародних розрахунках в плані безпеки найкращим є PayPal і власне розрахунок карткою, який теж є безпечним при правильному і вмілому використанні. Щодо Webmoney – то це повний “ацтой”: купа комісійних зборів майже на кожному кроці, тугий клієнт, тупа система автентифікації і до того ж, постійні вломи в системи. Я таким ділом не користуюся.
До речі, гроші з-за кордону перерахувати через банківський переказ також можливо – щоправда на один із валютних рахунків. Для того, щоб дізнатися деталі – достатньо написати у саппорт [email protected]
Та й з українською мовою нібито проблем немає – навіть панель керування українізували
Втім, можеш спробувати лише на місяць, а не сподобається – зробити moneyback :)
megahoster, американці давно зрозуміли, що для того щоб люди швидко розлучатися з грошима, їм треба дати швидкі методи оплати, я рахунки хостерів сплачую за пару секунд(перший, наступні автоматичні), а поки дойду до каси то пару раз встигну передумати ;)
Ми б з великою радістю обслуговувались у Paypal (ми так і планували), проте, на жаль, юридичні особи з українською пропискою не можуть приймати платежі через Paypal
не довіряє PayPal поки що українцям…
На жаль.
може ризик більший за прибуток? як то кажуть “крали, крадемо і красти будемо”
paypal в основному працює як надійний приймач карток, можливо http://portmone.com.ua робить те саме?
http://portmone.com.ua працює з процесінговим центром банку Аваль. Саме через них ми й збираємось приймати карткові платежі. Однак в Україні єдиний конкурент Портмоне – Приватбанк, який абсолютно справедливо був розкритикований на цьому форумі. Через олігополістичний ринок (поділений, по суті, між двома банками), умови обслуговування дуже невигідні.
Тобто, в Приватбанку – вигідні, але їх система глючить, та й взагалі, працювати з ними неприємно.
Натомість, у Портмоне все ОК, але комісія з кожного платежу – 7 (сім!) % плюс одноразова плата за підключення 500 грн. плюс за щомісячне обслуговування – ще 100 грн. (крім комісії).
Ось так:((
та й по москальськи всі вони говорять… :((
http://Www.megahoster.com.ua, та це ж той самий http://www.freehost.com.ua.
Доречі задоволений сервісом, хоча бувають і тут приколи, але люди працюють і не “випендрюються”. Чого добрий хостер, так по тій причині, що тут працює суппорт. На Україні для мене це приємно і дивує. Плачу через банківський переказ, доречі контора реальна і до них в офіс можна перетелефонувати, сходити. Зараз особистий сайт сидить на якомусь хостингу не пам”ятаю як звати, але дуже ним не задоволений(я і ще декілька чоловік гуртом заплатили $70 за 2Gb дискової квоти + плюс сервіси які необхідні по замовчуванні), супорот сопе в 2 дірки і нічого не відповідає, і лише вдає, що ніби він існує. А напевно в цьому році заплатимо $60 за пакет “UNIX хостінг. Пакет “Максимум”, і будемо нормально працювати.
Недавно 2 хостинг пакети купив і задоволений, так і всім іншим раджу.
NELC, коли йшла дискусія це були різні хостери, останім часом megahoster перекидує на freehost
щодо freehost то хотів в них взяти Пакет “Перфект” але вони сказали, що не надають SSH доступ який включено в цей план, тому відмовився
Доречі, сторінка контактів не працює на сайті :(, маю на увазі, нема форми.
Я не знав, що в них такі речі є. Хоча мені SSH доступ не потрібен.
На останок – нема 100% надійних і тих, які всіх задовільняють на 100%, я написав про свій вибір, за свої слова відповідаю, інакше – втрачав би гроші.
контакти я вимкнув, обламав спамерів на сайті, так вони гади за форму контактів взялися ;) треба якусь більш захищену поставити
а мені навпаки, SSH дуже потрібний … а якщо брати взагальному, на око, то freehost не вселяє надії, перше моє враження про хостинг складається зі самого сайту
LaSet, а чий хостинг ти використовуєш (виділені сервера не враховуємо)? Чи користувався http://www.teffi.net/?
у мене виділений сервер, тоді що враховувати?
teffi.net це тож самий хост, що і zagadki.org.ua EOMY.NET, я роздавав його під безкоштовні блоґи